Idén jó lenne, ha a kicsikkel is többet foglalkoznánk, így amint tudok, írok majd róluk valamit.

Hartford Wolf Pack 2-3 (SO) Norfolk Admirals

D: Clark, Yonkman, Gagne, Exelby, Grant, Skinner
LW: Kurtz, Friberg, Smith-Pelly
C: Rakell, Sarault, Wagner, Stortini, Cramarossa, Laganiere
RW: Noesen, Staubitz,

Az első harmad csendesen lezajlott, nem esett alatta gól. Volt viszont pár bunyó, számszerűen kettő. Mind a két alkalommal Zack Stortini volt a résztvevője a mi részünkről. A második harmadban aztán hamar megszereztük a vezetést. Steven Whitney (1) kicsivel több, mint egy perccel a kezdés után talált be. A vezetést megszereztük, azonban a Hartford jobban nyomott, ez a kapuralövésekben is meglátszódott. Hiába viszont a kisebb fölény, gólt nem szereztek a hazaiak ebben a harmadban. Sőt, a harmad végén sorra jöttek a kiállítások, így a harmadik harmad elején egy 5-3 elleni emberelőnyt használtunk ki. A gól szerzője Rickard Rakell (1) (Charles Sarault (1), Kevin Gagne (1)) volt. A két gólos előny birtokában folytatódott tehát a találkozó, ahol még mindig a Hartford volt az aktívabb. Ennek meg is lett az eredménye, Kristo góljával visszajöttek a mérkőzésbe a hazaiak. A csattanó akkor jött, amikor annak jönnie kell. 1 másodperccel a vége előtt Powe góljával egalizáltak a hazaiak. Jöhetett tehát a hosszabbítás, ahol nem sikerült egyik csapatnak sem megszerezni a győzelmet. Következtek a rávezetések, ahol az ellenfél fölé tudtunk kerekedni. Rickard Rakell és Devante Smith-Pelly is betalált az oldalunkon, így 2-1 arányban lehoztuk a szétlövéseket és elvittük a plusz pontot.